MojAndroid

Česká Android aplikácia Finanční kalkulačka poskytuje naozaj pestrý výber výpočtov pre všetkých, ktorí chcú mať prehľad o úročení svojich prostriedkov v jednotlivých oblastiach finančnej sféry.

 

Finanční kalkulačka vám okamžite po zadaní vstupných dát a úrokov vypočíta výsledok vášho finančného konta po určenej dobe sporenia pri pevne stanovenom priemernom úročení. K dispozícii je niekoľko mien na výpočet, od českej koruny, cez dolár a libru, až po EURO.

 

 

Poskytuje hneď niekoľko modulov a možností, ako si vypočítať úroky vkladu, leasing, hypotéku, úver, dôchodok, mesačné sporenie, dlhodobé sporenie. V aplikácii Finanční kalkulačka nájdete aj online kurzy mien a niekoľko rád na orientáciu vo svete financií.

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia Finanční kalkulačka

22.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+