MojAndroid

Za posledné mesiace ste si už určite všimli zaujímavú funkciu na našom webe. Sú to widgety s cenami telefónov u operátorov a ďalších predajcov na Slovensku. Táto jedinečná funkcionalita vám prináša možnosť priamo v článku získať rýchlu predstavu o tom, koľko daný telefón stojí u toho-ktorého operátora. Po kliknutí na widget ste potom presmerovaní priamo do daného e-shopu. Až doteraz ste v článkoch mohli vidieť widgety do e-shopov Orange, O2 a NAY.sk. Teraz pribudol aj ďalší operátor Telekom.

Ceny telefónov u všetkých našich operátorov

V našich článkoch tak odteraz uvidíte informačné widgety s cenami telefónov u všetkých našich operátorov, keďže najmladší operátor 4ka sa na distribúciu telefónov zatiaľ nezameriava. Naopak, ostatní traja operátori naďalej patria medzi dominantných hráčov na trhu so smartfónmi, keďže práve predajňa či e-shop operátora sú tým miestom, kde si najviac Slovákov nakupuje nové telefóny.

Takto vyzerá widget s kompletnou ponukou odkazov ku všetkým našim operátorom.

Web MojAndroid.sk neprestávame zdokonaľovať

Zakomponovanie cien operátora Telekom je ďalším krokom na ceste k spríjemňovaniu vášho pobytu na našej stránke. Web MojAndroid.sk prešiel tento rok veľkým redizajnom a v priebehu posledných mesiacov sme nový web neustále ladili a vylepšovali tak, aby mal všetky potrebné funkcie a zároveň bol čo najrýchlejší. V tomto trende chceme pokračovať aj budúci rok. Funkcie ako je táto na pohľad vyzerajú veľmi jednoducho, no stojí za nimi nemalé úsilie. Sme preto veľmi radi, že sa nám podarilo novinku nasadiť a ponúknuť vám tak v našich článkoch kompletný prehľad cien zariadení u našich operátorov. Nové widgety priamo v akcii si môžete pozrieť v prehľade najpredávanejších Android smartfónov v Telekome alebo napríklad v zozname TOP 10 najobľúbenejších zariadení našich čitateľov za uplynulý mesiac.

6.12.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+