MojAndroid

Slovenský operátor 4KA dnes predstavil ponuku svojich služieb. Jedna minúta hovoru, SMS a 1 MB dát na Slovensku aj v celej Európskej únii bude stáť 4 centy. Nové SIM karty budú k dispozícii na všetkých pobočkách Slovenskej pošty(SP) už od zajtra, tzn. pondelka 5.10.2015. Aktuálne je v ponuke len jediná predplatená karta “Moja 4ka” so štartovacím kreditom 4 Eurá. Všetci zákazníci budú mať volania do všetkých sietí v SR a v rámci EU za cenu 4 centy za minútu. Operátor bude účtovať sekundovú tarifikáciu od prvej sekundy.

Moja 4KA cennik

Viac možností dobíjania kreditu

Kredit bude možné dobiť viacerými spôsobmi, aktuálne je možné dobiť kredit na všetkých pobočkách SP v hotovosti, bezhotovostne Poštovou kartou, alebo platobnou kartou Poštovej banky. Na vybratých pobočkách bude možné zakúpiť aj dobíjacie kupóny v hodnote 4, 8, 12 a 16 euro. Dobitý kredit neprepadne, navyše je možné ho bezplatne preniesť so službou Prenos kredity na iné čísla vrámci operátora 4ka. Prenos je možný prostredníctvom SMS alebo zavolaním na sieťový kód operátora. Zákazník si aktuálnu výšku svojho kreditu môže zistiť dvoma spôsobmi: zaslaním SMS v tvare SPOTREBA na krátke číslo 950 alebo zavolaním na skrátené číslo *55#.

Dáta: 1GB balíček za euro, iba vo vlastnom pokrytí

Slovenský operátor 4ka prináša najvýhodnejší dátový balíček, kedy ponúka 1GB dát za cenu jedno euro. Dátový balíček je platný 30 dní a ich počet nie je obmedzený. Podľa vyjadrení operátora, aktuálne pokrýva 40% populácie SR vlastnou mobilnou sieťou 4G a 2G, čo predstavuje viac ako 60 slovenských miest.

Ak sa zákazník nachádza v pokrytí vlastnej mobilnej siete 4ky a má aktivovaný dátový balík 4G GIGA, tak čerpá svoje dáta priamo z dátového balíka. Ak sa nachádzate mimo pokrytia vlastnou sieťou 4ky a nachádza sa v národnom roamingu v mobilnej sieti obchodného partnera, prenos dát je spoplatnený jednotkovou cenou 4 centy za 1 MB.

Moja4KA-cennik-2

Ceny volaní a SMS: ako na Slovensku, tak aj v celej EÚ

Zákazníci budú môcť volať a sms-kovať v rámci Slovenskej republiky aj v celej EÚ za cenu 4 centy.  V Európskej únii budú mať k dispozícii 1 MB dát pre internet v mobile. Volanie do zahraničia je rozdelené do štyroch zón. Presný prehľad cenníkov je dostupný na stránke www.4ka.sk.

Moja4KA-cennik-4

 

4.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+