MojAndroid

Spoločnosť Casio sa pridá k ďalším výrobcom hodiniek, ktorí predávajú inteligentné príslušenstvo. Už budúci rok v marci má spoločnosť predstaviť inteligentné hodinky, “ktoré sa tak rýchlo nerozbijú, budú ľahko zapínateľné a budú sa pohodlne nosiť”. Primárne pôjde aj naďalej hlavne o hodinky, ktoré budú ako bonus ponúkať inteligentné funkcie. O aké funkcie pôjde, Casio nešpecifikovalo.

Náš tip
LG ponúka novú šesťuholníkovú batériu pre inteligentné hodinky

Aká bude cena týchto hodiniek? Malo by ísť o zariadenie za zhruba 400 dolárov. To je viac, než priemerná cena hodiniek so systémom Android Wear, takže očakávame, že Casio pri výrobe použije kvalitnejšie materiály. Možno budú hodinky kompatibilné nielen s Androidom, ale aj Apple zariadeniami. To však nateraz nie je isté.

Zdroj: Pocketnow

3.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+