MojAndroid

S blížiacim sa predstavením novej verzie Android Wear 2.0 priamo úmerne stúpa aj počet únikov o nositeľnom príslušenstve s týmto operačným systémom. Do tejto skupiny sa teraz pridáva aj spoločnosť Casio, ktorá sa chystá predstaviť druhú generáciu svojich odolných inteligentných hodiniek – Casio WSD-F20. Novinky chystajú viaceré prémiové značky ako Huawei, LG, Lenovo či Swarovski, takto odolnú konštrukciu s Android Wear 2.0 však ponúka práve Casio. Predchádzajúci model prichádzal s cenovkou 500 dolárov, čo môže pri novom modely predstavovať problém, najmä v prípade slabších certifikátov.

casio-wsd-f20

Nový model má za spomínanú sumu ponúknuť vstavanú GPS, odolnosť voči vode do 50 metrov, digitálny kompas, výškomer, barometer, dvojvrstvové prekrytie displeja, mikrofón, gyroskop, akcelerometer, či vibračné upozornenia. Nebude chýbať ani technológia Bluetooth či Wi-Fi. Na hodinkách bude k dispozícii aj režim pre špeciálne monitorovanie pešej turistiky, rybárčenia, cyklistiky, horolezectva či iných aktivít s náročnými podmienkami pre nositeľnú elektroniku. Čo sa týka dizajnu, prichádza mohutné spracovanie so silným prekrytovaním, veľkými tlačidlami, značkami či štítkami. Samozrejmosťou bude podpora funkcií Android Wear, prístup do Obchodu Play či inteligentné odpovede na prichádzajúce notifikácie.

Zdroj : pocketnow.com

5.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+