MojAndroid

Legendárna hra Carmageddon je v obchode Play dostupná už pomerne dlho. Doteraz ale šlo o platenú aplikáciu, no s cenou 1,79 EUR to mnohým používateľom vyhovovalo. Teraz sa ale situácia mení a hra je dostupná zadarmo, no obsahuje mikrotransakcie a reklamy. Čo je ešte horšie, po novej aktualizácii hra mnohým používateľom vôbec nejde, a to aj napriek tomu, že si pred tým za ňu zaplatili.

Viete si určite predstaviť, akú vlnu nevôle to vyvolalo medzi platiacimi hráčmi. Tí predtým za hru zaplatili a teraz musia znášať všetky tie obmedzenia, ktoré sú určené pre hráčov, ktorí si hru stiahli zadarmo. Aj preto sa v obchode Play pri hre objavilo množstvo veľmi negatívnych komentárov a hodnotení.

Ak ste ale za hru doteraz nezaplatili, teraz máte skvelú možnosť vyskúšať si ju. Nám na telefóne OnePlus 3 so systémom Android 6.0.1 Marshmallow fungovala bez akýchkoľvek problémov. Reklamy nám vôbec neprekážali a v samotnej hre sme nenatrafili na žiadne mikrotransakcie, ktoré by nás obmedzovali. Carmageddon môžete na svojom zariadení vyskúšať zdarma aj vy, napríklad prostredníctvom nášho widgetu nižšie.

Verzia: 1.8.507
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.8.507
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Police

6.10.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+