MojAndroid

Séria Carmageddon je pojmom v histórii počítačových hier a prvá hra z roku 1997, považovaná za najlepšiu v sérii, sa dokonca dočkala dokonalého portu pre mobilné zariadenia od pôvodného developera Stainless Games Ltd. A ten taktiež práve v Google Play uverejnil nový prírastok do série s názvom Carmageddon: Crashers.

Pôvodná hra bola inšpirovaná kultovým béčkovým akčným filmom Death Race 2000 z roku 1997. So svojím upraveným autom o rôzne vražedné vylepšenia, ako sú napríklad hroty, ste museli vyhrať smrteľné závody, buď prejdením všetkých kôl cez checkpointy alebo zničením svojich súperov v stanovenom čase. A ten druhý variant bol vždy zábavnejší. Hráč sa nemusel pohybovať po vopred vyznačenej trase, ale aj voľne po mape podľa svojho uváženia. Popritom mohol získavať bonusový čas, peniaze a vylepšenia nielen zbieraním kontejnerov ale hlavne zrážaním ľudí a zvierat. Celý závod a vraždenie si hráč mohol pozrieť pomocou šikovnej replay kamery. Netreba dodávať, že hra týmto vyvolala kontroverzie v mnohých krajinách.

Carmageddon: Crashers prichádza ako väčšina čisto mobilných hier s oveľa jednoduchším konceptom. Hráč so svojim autom ide už len po jednosmernej dráhe oproti svojmu súperovi, ktorého musí v čo najvyššej rýchlosti nabúrať. To dosiahne správnym radením rýchlosti. Popritom môže na drahé meniť smer ak chce niekoho zraziť. Následný náraz je vyhodnotený a hráč odmenený. Nechýbajú nákupy a vylepšenia ďalších nových vozidiel. Práve táto jednoduchosť bude asi pre mnohých sklamaním. Pre nostalgikov je stále v Google Play pôvodná kultová hra.

Hra je zdarma ale obsahuje in-app nákupy.

Verzia: 56301.5380
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 56301.5380
Aktuálna cena: Zdarma

10.8.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+