MojAndroid

Hoci hra Bug Heroes sa v Obchode Play nikdy neobjavila, na konkurenčnej platforme iOS zožala veľký úspech. Kombinácia akčných prvkov a strategického myslenia pri hraní tower defense hier bola pre hráčov veľmi lákavá. Pokračovanie tohto úspešného titulu nezaostáva za svojim predchodcom a zahrať si ho konečne môžu aj majitelia Android zariadení.

big-heores1 big-heores2 big-heores3 big-heores4

Bug Heroes 2 zobrazuje zaujímavé prostredie bežnej domácnosti. V tej sa odohrávajú neľútostné boje medzi tábormi chrobákov a vy sa postavíte do role hrdinu. Konkrétne budete mať na výber až 25 rôznych bojovníkov, pričom vybrať si budete môcť dvoch. V najnovšom pokračovaní pritom pribudli viacerí hrdinovia a vy tak budete môcť znovu objavovať ich prednosti a slabiny. V hre je množstvo obsahu pre jednotlivcov, no zároveň aj výborný multiplayer mód. V tom môžete spojiť sily s priateľmi v cooperative móde, alebo si zahráte aj proti sebe.

Bug Heroes 2 je dostupná v Obchode Play za 1,46€. V hre môžete svoj postup zrýchliť nákupom herných peňazí, no to vôbec nie je pri hraní potrebné a herné peniaze budete zarábať dostatočne rýchlo. Ak sa vám titul zapáčil, stiahnuť si ho môžete aj pomocou nášho widgetu nižšie.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: 1,99 €
Verzia: N/A
Aktuálna cena: 1,99 €

Zdroj: Android Police

21.7.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+