MojAndroid

Asi každý majiteľ androidu používa svoj smartphone na prezeranie webu. To je niekedy problém, ak je na stránke čo i len jedno flashové tlačítko, bez ktorého sa nepohnete ďalej. Chlapci z xda tento problém vyriešili! Nepôjdu Vám prehrávať stránky, ktoré sú celé s flashu (particka.sk), a pravdepodobne ani videá, ale ak máte skyfire (napríklad pre live prenosy na huste.tv je táto kombinácia postačujúca), nemusí Vám to vadiť. Samozrejme, pre fungovanie flashu musíte mať dobre vyladený android 2.2  a vyššie – ak túto požiadavku nespĺňate, tak nezúfajte, na xda nájdete riešenie aj na toto, presný postup popíšem v ďalšom blogu ;)

Ale teraz už k samotnej inštalácií.. Je to jednoduché, iba stiahnete priložený apk, nainštalujete cez file manager a reštartujete telefón. U mňa ide flash v natívnom browsery, v dolphine, aj skyfire, ale ak Vám flash nepojde, nainštalujte si dolphin browser HD a povoľte pluginy na požiadanie – ak je na stránke flash, namiesto neho sa vám zobrazí šípka, na ktorú keď kliknete, povolíte flash (screen č. 1). Určite nepovoľujte flash kvôli reklamám, lebo Vám bude sekať browser, poprípade Vám padne. Na mojej x10 mini pro mi tento flash funguje s froyobread, minipro CM7 aj SonyBread, ale nefunguje s cm6, tak aj Vy skúšajte iné romky :) Na koniec už iba zaželať veľa šťastia :)

 

Download:

adobe flash for amrv6

XDA:

stránka na xda

Screeny:

šípka pre povolenie flashu

Pokus o načítanie partička.sk

5.8.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+