MojAndroid

Blackberry zariadenia sú vo svete známe najmä vďaka svojej fyzickej klávesnici. Odkedy ale kanadská spoločnosť vydala smartfón s operačným systémom Android, hovorí sa aj o aplikáciách, ktorými BB obohatilo svoje zariadenia. Jednou z najlepších aplikácií v Blackberry Priv je jednoznačne Hub+. Ide o akúsi univerzálnu schránku pre všetky typy správ, ktoré dostanete a aj keď ide o trochu archaickú myšlienku, jej spracovanie je naozaj výborné a praktické. A najnovšie si ho na svojom zariadení môžete vyskúšať aj vy.

BlackBerry Hub je miesto, kde nájdete všetky vaše upozornenia a zmeškané udalosti. Jednotlivé upozornenia môžete filtrovať pomocou možností v bočnom kontextovom menu, napríklad podľa aplikácií, prečítané/neprečítané upozornenia a podobne. Priamo z tejto aplikácie môžete tiež písať SMS a e-maily.

Záujemcovia o vyskúšanie tejto aplikácie by mali vedieť, že na jej používanie potrebujú mať nainštalované Blackberry Services a po 30 dňoch používania budú potrebovať aj mesačné predplatné tejto služby, prípadne si zvyknú na jej prostredie s reklamami. V prípade, že sa vám táto aplikácia zapáči, tak vás predplatné vyjde iba na 99 centov za mesiac, čo nie je veľa. Za túto cenu tiež získate prístup k iným službám a aplikáciám od Blackberry – Contacts, Tasks, Device Search, Notes a Launcher. Podmienkou na používanie aplikácie BB Hub+ je zariadenie s Androidom 6.0, no titul zatiaľ nefunguje správne na všetkých Marshmallow zariadeniach. Predtým, ako si zriadite platený účet si tak aplikáciu vyskúšajte. Odkaz na stiahnutie nájdete nižšie.

Verzia: 1.5.8.49124
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5.8.49124
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5.8.14520
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5.8.14520
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Engadget

8.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+