MojAndroid

Včera sme zverejnili článok, ktorý sa venuje najlepším Black Friday zľavám na smartfóny. Dnes dopĺňame výber príslušenstva k telefónom. V peknej zľave tu nájdete napríklad audio zariadenia, inteligentné hodinky alebo aj stabilizátory pre mobil. Poďme na to.

Bezdrôtové slúchadlá

Huawei Freebuds 5i

Huawei Freebuds 5i sú štuplíkové slúchadlá s mikrofónom a hybridným potláčaním hluku. Disponujú uzatvorenou konštrukciou. Pripojenie prebieha prostredníctvom Bluetooth 5.2. Využívajú sa kodeky AACLDAC a SBC. Dotykovým ovládaním je možné meniť hlasitosť a aj prepínať prehrávané skladby či prijímať prichádzajúce hovory. Potešia certifikáciou odolnosti IPX4, ktorá by sa mala postarať o to, aby slúchadlá “nezmokli” v ľahkom daždi alebo z potu pri vykonávaní športovej aktivity.

Huawei FreeBuds 5i
Huawei FreeBuds 5i | Zdroj: Filip Spevár

Vyznačujú sa frekvenčným rozsahom 20 – 40000 Hz. Výrobca udáva výdrž 7,5 hodiny, pričom nabíjacie puzdro dokáže pridať ešte ďalších 28 hodín posluchu. V praxi sme sa dočkali výdrže 7 hodín na jedno nabitie a celkovo 25,5 hodinám prehrávania spolu s puzdrom. Režim potláčania okolitého hluku bol pritom nastavený na tej najvyššej úrovni. K dispozícii je čiernebiele a modré farebné prevedenie.

Sony Noise Cancelling WF-C700N

V nádhernej zľave si viete momentálne zakúpiť bezdrôtové slúchadlá Sony Noise Cancelling WF-C700N. Ich cena sa momentálne nachádza pod magickou hranicou 100 €. Ide o výborné True Wireless štupľové slúchadlá s podporou aktívneho potláčania hluku (ANC) a 5 mm meničmi s frekvenčným rozsahom 20 – 20000 Hz.

Pripojenie prebieha prostredníctvom technológie Bluetooth 5.2. Sony implementovalo podporu pre kodeky AAC a SBC. Dotykom je možné napríklad prepínať prehrávané skladby či prijímať prichádzajúce hovory. Pekným prídavkom je odolnosť voči drobným kvapôčkam vody podľa certifikácie IPX4. Sú tak vhodné aj na šport.

JBL Wave 200TWS

Oplatiť sa môžu aj slúchadlá JBL Wave 200TWS, teda TWS štuple s polouzatvorenou konštrukciou a Bluetooth 5.0. Taktiež je prítomné dotykové ovládanie na ovládanie skladieb a prijímanie hovorov. Frekvenčný rozsah 8 mm meničov činí 20 – 20000 Hz. Ich konštrukcia je certifikovaná podľa IPX2.

Redmi Buds 4

Do štvorice spomenieme aj Redmi Buds 4, ktoré dostali 27-percentnú zľavu, ktorá sa taktiež len ťažko odmieta. Pochváliť sa môžu cenovou dostupnosťou, hybridným potláčaním hluku, uzatvorenou konštrukciou a Bluetooth 5.2 konektivitou. Opäť je k dispozícii dotykové ovládanie, certifikácia odolnosti voči vode IPX4 a určite vás nesklame ani ich výdrž na jedno nabitie.

Inteligentné hodinky

Nižšie vám prinášame výber niekoľkých kvalitných smart hodiniek, ktoré dostali pozoruhodné zľavy. Môže ísť o hodnotný včasný darček na Vianoce pre vašich najbližších. Možno si nájdete aj niečo pre seba. Teraz sa to jednoducho oplatí.

Samsung Galaxy Watch5 Pro 45 mm LTE

Samsung Galaxy Watch5 Pro
Samsung Galaxy Watch5 Pro | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Huawei Watch GT 3 Pro 46 mm

Huawei Watch GT 3 Pro
Huawei Watch GT 3 Pro | Zdroj: Tomáš Kanálik

Huawei Watch GT 3 46 mm (pánske)

Huawei Watch GT 3
Huawei Watch GT 3 46 mm | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Huawei Watch GT 3 42 mm (dámske)

Huawei Watch GT 3 42 mm
Huawei Watch GT 3 42 mm | Zdroj: Huawei.com

Garmin fenix 7

Garmin fenix 7
Garmin fenix 7 | Zdroj: Garmin

Garmin Venu 2S

najlepsie damske smart hodinky
Garmin Venu 2S | Zdroj: Garmin

Garmin Forerunner 45S

Stabilizátory

Pekným darčekom alebo pomocníkom pre vašu tvorbu fotografií či videí môže byť stabilizátor. Prvý model je cenovo dostupný so základnými funkcionalitami, zatiaľ čo ten druhý poteší najmä pokročilejších.

Hohem iSteady Q

Hohem iSteady Q
Hohem iSteady Q | Zdroj: Heureka.sk

Hohem iSteadyM6

Hohem iSteadyM6
Hohem iSteadyM6 | Zdroj: Heureka.sk

Bluetooth reproduktory

Na záver tu máme ešte kategóriu Bluetooth reproduktorov. Vybrali sme dve atraktívne možnosti značky JBL. Opäť platí že prvý z nich je cenovo dostupnejší a druhý zas smeruje k tým, ktorý si už trochu viac potrpia na kvalitné audio.

JBL Charge Essential 2

JBL Charge Essential 2
JBL Charge Essential 2 | Zdroj: Heureka.sk

JBL Xtreme 3

JBL Xtreme 3
JBL Xtreme 3 | Zdroj: Heureka.sk

Náš tip
Black Friday: Tieto smartfóny sú v zľavách, ktoré sa neodmietajú!

3.11.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+