MojAndroid

SmartMaps Navigator od spoločnosti PLANstudio s.r.o ponúka jedinečné spojenie podrobných mapových podkladov a možnosti navigácie nielen v automobile, ale aj na bicykli a pri pešej turistike. Teraz si môžete betaverziu aplikácie stiahnuť z Android Marketu úplne zadarmo.

“Sme veľmi potešení, že môžeme oznámiť uvedenie navigácie pre Android z dílny SmartMaps. Ide o verejnú testovaciu verziu navigačného softvéru. Aplikáciu je možné stiahnuť a vyskúšať z Android Marketu. Testovací režim i s hlasovou navigáciou je prístupný všetkým užívateľom do odvolania (aj pre Locator verziu). Navigátor je možné zakúpiť prostredníctvom e-shopu. V prípade SmartMaps Free je jediným obmedzením podrobnosť máp, kde sú dostupné len ukážky, nie kompletná ponuka.”

QR kód:

Via SvetAndroida.cz


26.1.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+