MojAndroid

Zatiaľ, čo Android Market oslavuje 10 miliárd stiahnutí aplikácií, pre niektoré spoločnosti a vývojárov je tu ďalší dôvod na oslavu. Štúdio Level Up, tvorca Beautiful Widgets, oznámila, že je prvou spoločnosťou v histórií Android Marketu, ktorej sa podarilo dosiahnuť míľnik milión stiahnutí platenej aplikácie. Bezpochyby je to zásluha aj zníženej ceny počas akcie pri príležitosti osláv Android Marketu.

Cesta za týmto úspechom nebola ľahká. Spoločnosť sa objavila v roku 2009 s jednou aplikáciou, dnes ich má na konte osem. Je to viac než dosť, pokiaľ chcete poskytovať plnohodnotnú podporu a rozvoj. Spoločnosť prezentuje aj niekoľko zaujímavých štatistík: Beautiful Widgets počas svojej existencie boli 121 krát aktualizované, celkový počet widgetov hodín dosiahol 1109. Mesačne sa stiahne 1,3 milióna widgetov.  

Zdroj: http://androidandme.com/

 

12.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+