MojAndroid

C MOBIL & TECHBOX 7-8/2010Najnovšie vydanie technologicko-lifestylového časopisu BCMOBIL & TECHBOX je tu! Známa playmate magazínu Playboy Eva Cifrová s najnovším telefónom Samsung Wave však nie je jediným prekvapením! Čaká na vás totiž i špeciálna bezplatná príloha – časopis NAVIBOX 5 venovaný dôležitým doplnkom leta, a to navigáciám. Navyše môžete vyhrať špičkový smartfón HTC Desire alebo navigáciu TomTom XL2.

Horúce letné vydanie časopisu BCMOBIL & TECHBOX 7-8/2010 ponúka viac ako len pútavé letné čítanie. Pre dovolenkárov sme pripravili viacero dôležitých rád a tipov, ktoré sa hodia na letnú dovolenku nielen v zahraničí. So Samsungom sme navštívili Ženevu, kde bol predstavený najnovší prírastok výrobcu, špičkový model Galaxy S. S novinkami sme obišli celý svet výrobcov a našim operátorom sme sa opäť pozreli na akciové ponuky. V rozhovore sme potrápili Orange a jeho službu Orange garancia, nezabudli sme ani na pokračovanie pohľadu do minulosti v téme Dinosauria doba mobilov II.

fotka fotka fotka

Súúúúťaž! Aj v tomto čísle máte šancu vyhrať špičkový mobilný telefón, tento krát HTC Desire. Stačí správne odpovedať na tri otázky a poslať nám mail! Slnko, horúci vzduch a naši redaktori potrápili niekoľko nových mobilných telefónov, z ktorých určite neprehliadnete už spomínaný Samsung Wave vďaka Eve Cifrovej na „wave“ pohovke, najväčší mobil – Nokia Booklet 3G, ale ani podarených minimalistov – HTC HD mini, Sony Ericsson Xperia X10 mini a LG GD880 mini. Trio „mini“ výborne dopĺňa míľnik Motoroly, model Milestone a tiež jednoduchá Nokia C5. Pre nadšencov Apple iPhone sme pripravili prvý pohľad na najnovší Apple iPhone 4 a tiež aj jeho operačný systém iOS 4! Samozrejmosťou každého B&T je obľúbená retro recenzia, praktické Praktikum či najpodrobnejší katalóg 164 mobilných telefónov na našom trhu.

časopis BCMOBIL & TECHBOX 7-8/2010

14.7.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+