MojAndroid

Mnoho používateľov Android zariadení si potrpí na maximálnu kontrolu nad svojím zariadením. Využívajú k tomu špeciálne aplikácie, nastavenia zariadenia alebo napríklad živé tapety, ktoré im môžu ponúknuť živé informácie napríklad o batérii. A presne to robí aj Battery Core, nová živá tapeta s dizajnom podobným, ako ponúkal film Tron.

battery-core-main

Živá tapeta Battery Core obsahuje v strede pohybujúci sa kruh známy s už spomínaného filmu, ktorý sa neustále točí. Rýchlosť točenia závisí od zostatku batérie, pri posledných percentách sa kruh točí veľmi pomaly. Pod kruhom sa nachádzajú aj ďalšie informácie o batérii – percentá, stav (nabíjanie/míňanie batérie), teplota a voltáž. Pod textom nájdeme aj tenký pásik, ktorý nás o zostatku batérie informuje v grafickom prevedení.

Aplikácia Battery Core funguje rovnako dobre na smartfónoch, ako aj tabletoch a ponúka aj niekoľko nastavení. Okrem farby si môžete zmeniť aj veľkosť kruhu, prípadne vypnúť žiarenie. Zmeny si však vyžadujú zaplatenie platenej verzie tejto živej tapety, ktorá vás vyjde na 0,77 EUR. Ak sa vám však táto tapeta páči, stiahnite si ju pomocou nášho odkazu nižšie.

6.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+