MojAndroid

Práve v týchto dňoch sa v kinách premieta nový film Batman v Superman, v ktorom pozemský hrdina bojuje s mimozemskými silami. Nech je vašim favoritom ktorýkoľvek z nich, musíte uznať, že Batman má na to, aby sa stal najlepším komiksovým hrdinom pochádzajúcim zo zeme. Ak ste jeho fanúšikmi, tak by ste sa určite radi pozreli aj do jeho jaskyne (Batcave), v ktorej ukrýva všetky svoje zbrane a Batmobile. Dnes si tento priestor môžete pozrieť vďaka Google Mapám, ktoré vás tam zavedú.

batman-rezidencia

Vstup do Batmanovej rezidencie.

Batcave je dostupný vo virtuálnej prehliadke Google máp a vy si tak môžete detailne pozrieť všetko, čo sa tm nachádza. 360-stupňový pohľad vznikol na základe spolupráce Googlu a filmového štábu, ktorý nahrával film Batman v Superman. Ak ste ešte nevideli spomínaný film, možno vás práve pohľad do Batmanovho zátišia prinúti navštíviť kino.

Batmanova rezidencia v Google Mapách

Via AndroidAuthority

26.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+