MojAndroid

Známa spoločnosť Bang & Olufsen predstavila novú televíziu BeoVision 14, ktorá zaujme hneď v niekoľkých smeroch. Nie len, že ide o parádny dizajnový kúsok, ale televízia ponúkne aj skvelý zvukový zážitok. Okrem toho je vybavená moderným systémom Android TV, vďaka čomu zabezpečí prístup k množstvu skvelých multimediálnych aplikácií.

beovision14-1l

Stále však ale ide o televíziu a prvoradý je tu obraz. Ten si majitelia užijú v 4K rozlíšení. Okrem toho zariadenie obsahuje 360° svetelný senzor, ktorý dokáže dokonale rozoznať svetelné podmienky v miestnosti a ideálne im prispôsobiť jas a nastavenie obrazu. Multimediálny systém obsahuje aj trojcestné reproduktory, ktoré je možné synchronizovať s ďalšími reproduktormi Bang & Olufsen v rámci siete Multiroom.

Ide tak o skutočne luxusné zariadenie, ktoré ocenia tí najnáročnejší používatelia. Samozrejme, niečo takéto nemôže byť lacné a veru ani nie je. BeoVision 14 sa predáva v dvoch verziách – so 40″ a 55″ uhlopriečkou. Menšia televízia stojí 6 365 EUR a za väčší model zaplatíte až 8 565 EUR. Ak o niečo podobné máte záujem, určite si nachystajte poriadnu kôpku peňazí.

beovision14-5l

Zdroj: Flat Panels HD via The Verge

11.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+