MojAndroid

Spoločnosť Bang & Olufsen nedávno predstavila svoje nové slúchadlá, ktoré sú určené pre ľudí, ktorí požadujú kvalitu zvuku na vysokej úrovni, a zároveň chcú, aby ich slúchadlá vyzerali štýlovo a elegantne. Špičkové slúchadlá s názvom Beoplay E6 spĺňajú všetky tieto parametre. Poďme si ich bližšie predstaviť.

Navrhnuté pre mestský životný štýl

Takto by sa dali charakterizovať slúchadlá Beoplay E6, ktoré prinášajú špičkový zvuk za akýchkoľvek okolností, spolu s tými najnovšími inováciami spoločnosti Bang & Olufsen. Kábel, tvorený príjemným textilom, ktorý prepojuje slúchadlá, je ľahký a slúchadlá sú pohodlné pre každodenné nosenie. Ich konštrukcia je navrhnutá tak, aby odolávala potu, vlhkosti a nástrahám, ktoré prináša každý bežný deň. Spoločnosť Bang & Olufsen sa snaží do svojich produktov priniesť prémiové vlastnosti. Obe slúchadlá sú vybavené magnetmi, ktorými je možné ich spojiť k sebe pre praktickejšie skladovanie či prenos. Navyše, po ich spojení sa automaticky vypnú, čím sa predíde vybíjaniu batérie. Áno, ako ste si práve mohli domyslieť, tieto slúchadlá sa k telefónu nepripájajú pomocou kábla, ale bezdrôtovo, a to za pomoci technológie Bluetooth.

Čo je nové oproti Bang & Olufsen Beoplay H5?

Pri nových slúchadlách Beoplay E6 výrobca stavil na úspech predchádzajúceho modelu Beoplay H5. Fanúšikovská komunita si priala zopár ďalších vlastností, ktoré sa napokon výrobca pri novej generácii rozhodol použiť. Nová generácia slúchadiel prináša:

  • Novú metódu nabíjania, pri ktorej je možné slúchadlá nabíjať a zároveň používať.
  • Nové bezpečné uchytenie pre aktívne denné používanie.
  • Nové silikónové nadstavce do uší v rôznych veľkostiach pre možnosť pohodlného nosenia.
  • Rovnomerné rozloženie hmotnosti kábla pre väčší komfort.
  • Zabudované ovládanie s tromi hliníkovými tlačidlami a mikrofónom pre ľahké prepínanie skladieb a prijímanie telefonických hovorov.

Slúchadlá Beoplay E6 budú dostupné v čiernej a pieskovej farbe u vybraných predajcov v priebehu septembra. Na Slovensku vás tieto špičkové slúchadlá vyjdú 299 €. Viac informácií o tomto produkte nájdete na tejto stránke.

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Zariadenia značky B&O Play budú po novom Bang & Olufsen

5.9.2018
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+