MojAndroid

Pôvodný titul Badland si získal veľké množstvo fanúšikov. Krásna grafika, vynikajúca hrateľnosť a pomerne vysoká obtiažnosť spôsobili, že hra sa stala veľkým hitom. Novinkou ale bola už pomerne dávno a množstvo fanúšikov čakalo, kedy príde jej nástupca. Originálne vývojárske štúdio Frogmind zverejnilo pokračovanie Badland 2 pre iOS už pred nejakým časom a konečne sme sa hry dočkali aj na platforme Android. Zaujímavé ale je, že hru pre najväčšiu mobilnú platformu prinieslo vývojárske štúdio Cheetah Mobile, ktoré stojí za niektorými z najpopulárnejších aplikácií v obchode Play.

Hoci hra veľmi pripomína originálny titul, zrejme vás nepoteší množstvo mikrotransakcií, ktoré tu nájdeme. In-app nákupy sú zrejme z veľkej časti pridanou hodnotou od nového štúdia, ktoré takto často publikuje mnohé známe aplikácie. Herný princíp sa prakticky nezmenil, no mikrotransakcie v cene od 0,99 EUR do 9,99 EUR môžu byť veľmi lákavé. Náročnosť hry vás často môže dostať do situácie, kedy budete ochotní obetovať pár eur za to, aby ste konečne prešli level, pri ktorom ste strávili už celé hodiny hrania.

Hra ale poteší aj krajšou grafikou, fyzikálnejšími prvkami a miernymi inováciami pri ovládaní. Hra by ta mala potešiť všetkých fanúšikov originálneho titulu, no pre slovenských hráčov máme aj jednu veľmi zlú správu. Badland 2 zatiaľ nie je dostupné u nás, a to aj napriek tomu, že hra je oficiálne preložená aj do češtiny. Veríme, že toto obmedzenie už čoskoro zmizne a my si budeme môcť užívať pokračovanie tejto skvelej hry, ktorá nás svojho času extrémne zabávala.

Verzia: N/A
Pôvodná cena: 3,99 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Pôvodná cena: 3,99 €
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Community

7.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+