MojAndroid

Pre Android tablety doteraz chýbala pokročilejšia aplikácia na kreslenie. Pritom využiť takýmto spôsobom veľký displej sa priam pýta. S novou aplikáciou od Autodesk určenou pre Android Honeycomb sa môžete tešiť na nový zážitok z  kreslenia.

SketchBook Pro je množinou štetcov, ktoré vám umožnia vytvárať všetky druhy kresieb na digitálnom plátne použitím vašich prstov alebo stylusu. K dispozícii je 60 druhov štetcov a používatelia môžu vytvárať až 6 rôznych vrstiev a uložiť ich do jedného súboru. Výhodou je aj možnosť exportu do Photoshopu. Aplikácia sa určite zapáči každému kto rád kreslí a môže nájsť využitie nielen pre zábavu ale aj pri práci.Výbornou ukážkou čo tento kresliaci program dokáže je aj nasledovné video:

SketchBook Pro je dostupný na Android Markete za 3,53€.

Zdroj: androidcommunity.com

 

19.7.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+