MojAndroid

Aupark Bratislava sa práve stalo jedným z najlepších miest na chytanie nových Pokémonov z regiónu Johto. Pozývame preto všetkých fanúšikov, hráčov a Poké majstrov na exkluzívnu Pokémon výzvu do Auparku, ktorú môžete zažiť  už 18. februára 2017. Spoznajte nových priateľov, užite si nakupovanie spojené so zábavou a staňte sa najlepším Poké majstrom široko ďaleko.

Pokémon majstri túto zimu pri hľadaní Pokémonov nebudú mrznúť vonku v mínusových teplotách. Od 18. februára sa totiž môžu zabávať ich chytaním priamo v nákupných centrách, v ktorých vznikli nové PokéStops (zastávky) a Gyms (telocvične).

Už od 18. februára čaká všetkých Poké majstrov nová výzva, ktorá sa bude konať v nákupnom centra Aupark Bratislava a súčasne v ďalších 58 nákupných centrách po celom svete. Uploadnite aspoň troch Pokémonov, ktorých ste chytili v nákupnom centre Aupark, staňte sa rešpektovaným Poké majstrom a hrajte o skvelé ceny. Šťastných výhercov čakajú Pokémon sunvisors.

Vidíme sa v Auparku Bratislava, kde od 18. februára budú môcť majstri a fanúšikovia hrať Pokémon GO a navštíviť tak nové zastávky PokéStops a Gyms. Udeje sa tak nielen v Auparku, ale aj a ďalších 58 participujúcich nákupných centrách počas celého roka.

Zdroj: tlačová správa

 

17.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+