MojAndroid

Audioknihy sú na trhu už pomerne dlhú dobu a ich koncept mal pomôcť nájsť cestu ku knihám väčšej skupine spotrebiteľov a poskytnúť najmä možnosť “čítať” zrakovo postihnutým spotrebiteľom. Keďže mobilné zariadenia nás v dnešnej dobe sprevádzajú každodenným životom, objavujú sa rôzne riešenia na distribúciu audiokníh prostredníctvom internetu. K takýmto službám sa radí aj Android aplikácia Audioteka.cz, ktorá ponúka výber z viac než tisícky knižných titulov.

Andioteka Audioknihy Android

Po nainštalovaní aplikácie si používateľ môže vytvoriť nové konto na domovskej stránke www.audioteka.cz alebo prihlásiť sa pod existujúcim účtom. Hlavná ponuka vo vrchnej časti obrazovky umožňuje pristupovať k novinkám, bestsellerom, katalógu, vyhľadávaniu alebo k zbierke zakúpených audiokníh. Knihy sú rozdelené prehľadne do kategórií a každá obsahuje popis, podrobné informácie a ukážku, ktorú si môžete prehrať ešte pred zakúpením. Takmer každá kniha má zdarma jednu kapitolu, čo umožní zákazníkovi zoznámiť sa sa s interpretáciou a kvalitou nahrávky. Pretože nie vždy si budete môcť vypočuť knihu na jeden krát prípadne vás niekto preruší telefónnym hovorom a už sa k nej nevrátite, aplikácia vždy uloží časový úsek, kde ste skončili a následne ho ponúkne pri opätovnom spustení. Ďalšou výhodou Audioteky je veľký výber platobných možností, čo je veľmi dôležité pre zákazníkov. Audio knihy si budete môcť zakúpiť prostredníctvom kreditnej karty, bankovým prevodom, platobným systémom PayPal, Mobito alebo jednoducho prostredníctvom SMS.

Audioteka.cz Android Audioteka.cz Android Audioteka.cz Android

Hoci aplikácia neponúka graficky dokonalé prostredie v najnovších trendoch, jej kvalitu v tomto prípade udáva množstvo audiokníh, ktoré sú v ponuke a tých je naozaj dosť. Svoj účel sĺňa výborne a počas testovania nám nespadla, sťahovanie kníh bolo veľmi rýchle a aj samotné prehrávanie fungovalo bezproblémovo. Ak teda patríte k fanúšikom audiokníh a nemáte čas na čítanie klasických kníh, odporúčame vám vyskúšať aplikáciu Audioteka.cz. V obchode Google Play je dostupná zdarma a môžete si ju stiahnuť kliknutím na nižšie uvedený widget.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+