MojAndroid

Spoločnosť Asus patrí medzi výrobcami k tým, čo prichádzajú s aktualizáciami operačného systému Android na trh medzi prvými. Medzi prvými Android 4.0 Ice Cream Sandwich zariadeniami boli napríklad aj Asus Transformer a Asus si tým zabezpečuje pozíciu jedného z lídrov, ktorí sa snažia prinášať vždy najnovšie verzie v rýchlom tempe. Vďaka dobrým vzťahom medzi spoločnosťami Asus a Google môžeme očakávať, podľa vyhlásenia Bena Lina, viceprezidenta spoločnosti Asus, že medzi prvými zariadeniami, ktoré prinesú Android 5.0 Jelly Bean, budú práve zariadenia tejto spoločnosti.

„Asus má veľmi dobrý vzťah s Google, a tak ako  bude dostupný Android 5.0 Jelly Bean, budeme medzi prvými, čo ponúknu túto aktualizáciu,“ vyjadril sa Benson Lin, viceprezident spoločnosti Asus. Týmto vyjadrením vyvrátil Benson všetky pochybnosti o pripravovanom Androide Jelly Bean a jeho číselnom označení. Zatiaľ, čo mnohí tvrdili, že to bude verzia 4.1 iné zdroje tvrdili, a Benson to potvrdil, že pôjde o verziu 5.0.

Zatiaľ sa nechajme prekvapiť, čo prinesie budúcnosť a možno prvé dôležité informácie odznejú už na Google I/O. Uvidíme.

Zdroj: TechRadar

5.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+