MojAndroid

Po štyroch mesiacoch beta testovania je Arrow Launcher od Microsoftu konečne dostupný pre širokú verejnosť a dá sa stiahnuť priamo z obchodu Play. Launcher vznikol ako projekt tímu Microsoft Garage Project a zmeriava sa predovšetkým na jednoduchosť a produktivitu.

Základnou ideou je kategorizácia aplikácií podľa toho, ako často ich používate. Na domovskej obrazovke tak nájdete naposledy spustené, ale aj najčastejšie používané aplikácie, a to aj na základe času. V launcheri tak nájdete tie aplikácie, ktoré práve potrebujete najviac, či už ste v škole, práci alebo máte cez víkend voľno. Nutnosť otvárať menu so zoznamom aplikácií sa tak zníži na minimum. Podobným spôsobom ako domovská obrazovka funguje aj zoznam posledných a obľúbených kontaktov. Ten sa nachádza na obrazovke vľavo, ktorá je podobne ako aplikácie rozdelené na posledné a najčastejšie používané kontakty. Napravo zas nájdete poznámky a pripomienky.

Microsoft-Garage-Arrow-Launcher-cover-752x490

Arrow Launcher je dostupný zadarmo a stiahnuť si ho môže skutočne každý.

Verzia: 4.6.2.40792
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.6.2.40792
Aktuálna cena: Zdarma
29.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+