MojAndroid

Spoločnosť Apple pripravuje nový program nazývaný ako Apple Android trade-in program. Ten je založený na tom, že za svoje staré Android zariadenie dostanete zľavovú poukážku na kúpu nového Apple zariadenia. Podobný program Apple ponúka už dlho, avšak len na používané iPhony. Je preto otázne, ako budú ocenené Android zariadenia, ktoré budú chcieť používatelia vymeniť za zľavu. Apple bude zrejme, rovnako ako pri iPhonoch, prihliadať na vek, stav a viditeľné poškodenia zariadenia. Cena za takéto zariadenia ale bude určite menšia, akoby za ne dostali používatelia predajom napríklad cez bazár.

iPhone-6-iPhone-6-Plus-4

Náš tip
RECENZIA | iPhone 6 – V novom šate

Nový program výmeny Androidov za iPhony má byť v zahraničí dostupný už do niekoľkých týždňov a počítame s tým, že sa neskôr dostane aj na Slovensko. Uvidíme, či táto malá zmena pomôže spoločnosti Apple zvýšiť predajnosť ich zariadení na úkor Androidu a túto situáciu budeme aj naďalej sledovať.

Zdroj: PocketNow

17.3.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+