MojAndroid

Či už ste fanúšikom root-u alebo nie, táto správa sa vás jednoducho týka. Ak ste aspoň niekedy počuli slovné spojenie CyanogenMod, tak zrejme viete, že ide o jednu z najznámejších alternatívnych ROM pre zariadenia s OS Android. Ide o špičku vo svete root-u, ktorá má po celom svete milióny fanúšikov. A práve páni stojaci za týmto projektom si na začiatku tohto roku zvolili za oficiálny prehrávač pre svoje ROM aplikáciu Apollo. A tá konečne prišla aj na Google Play Store, odkiaľ si ju môže stiahnuť ktokoľvek.

Jednoduchý, prehľadný, perfektne nastaviteľný a intuitívny. Tak nejako by sa dal opísať prehrávač hudby Apollo, ktorý si v posledných hodinách našiel cestu na Google Play. Okrem základných funkcií ponúka tento prehrávač naozaj zaujímavý balík možností a vlastností, ktoré rozhodne stojí aspoň za vyskúšanie. Spomenúť môžme prehrávanie bez prestávok medzi skladbami, podporu textov skladieb, ovládanie gestami, 4 widgety na domáce obrazovky, ovládanie prehrávania pomocou tlačidiel na slúchadlách, označenie skladby za obľúbenú či napríklad podporu drag & drop pri vkladaní novej hudby a vytváraní playlistov. Tento prehrávač samozrejme ponúka oveľa viac funkcií a do blízkej budúcnosti autori aplikácie prisľúbili aj niekoľko noviniek.

    

Ďalšie screenshoty nájdete v galérii na ďalšej strane.

Apollo nájdete na Google Play Store v dvoch verziách. Môžete si ho stiahnuť bezplatne a prehrávať hudbu s reklamami, alebo si zakúpite platenú verziu za smiešnych 78 centov a užijete si prehrávanie v holo štýle a bez reklám. Pre majiteľov platenej aplikácie autori sľubujú aj skoršie aktualizácie a ďalšie bonusy. Ak vás tento prehrávač zaujal, môžete si ho stiahnuť z Google Play Store pomocou našich widgetov nižšie. Pod článkom nám píšte, či sa vám tento prehrávač a páči a akú jeho vlastnosť máte najradšej.

20.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+