MojAndroid

Nezáleží na tom, či patríte medzi náročných užívateľov, alebo používate svoj smartfón iba na komunikáciu a prehliadanie sociálnych sietí. Písanie textových správ patrí do každodenných činností väčšiny užívateľov a zodpovedá tomu aj množstvo aplikácií v obchode Play, ktoré sa snažia túto aktivitu vylepšiť alebo spríjemniť. Väčšina takýchto aplikácií má však za účel pridať nejaké funkcie či zjednodušiť komunikáciu, no máloktorá z nich umožní vytvárať jednoduché a rýchle umelecké diela z každej textovej správy, ktorú napíšete. Zvládne to ale slovenská aplikácia XshoX Render.

Aplikácia ponúka veľmi zaujímavý spôsob, ktorým môžete rýchlo a jednoducho skrášliť vaše bežné textové správy. Text správy je totiž umiestnený do špeciálneho obrázku, ktorému je prispôsobený aj štýl písma a farba. Výsledné dielo tak vyzerá veľmi pekne a celistvo a je len na vás, aký štýl si vyberiete. V aplikácii môžete vytvárať správy s maximálnym počtom znakov 150. Následne máte na výber päť druhov tém – Zábava, Mix, Láska, Narodeniny & Darčeky a Sviatky. V každej kategórií sa nachádza 30 rozličných tém, z ktorých je desať k dispozícii zadarmo a zvyšných 20 si môžete zakúpiť pomocou in-app nákupov.

xshox-render-1 xshox-render-2 xshox-render-3

Aj v základnej verzii ale máte k dispozícii hneď 50 rôznych tém, pomocou ktorých môžete skrášliť svoje všedné textové správy. Ich vytvorenie vám zaberie iba niekoľko sekúnd. Výsledné dielo si potom môžete uložiť do pamäte zariadenia na neskoršie spracovanie, alebo ho môžete priamo z aplikácie zdieľať pomocou ktorejkoľvek služby určenej na komunikáciu. Ak sa chcete s výsledným efektom naozaj pohrať, budete sa možno musieť príprave obrázku venovať dlhšie. Niekedy je text neprirodzene rozdelený na konci riadku, čomu budete musieť prispôsobiť vašu správu.

xshox-render-4 xshox-render-5 xshox-render-6

Rovnako nie všetky témy ponúkajú dokonale čitateľné písmo. Ak ale chcete potešiť niekoho želaním k narodeninám či svoju blízku osobu zamilovanou správou, aplikácia XshoX Render je ideálnou pomôckou. Práca s ňou je naozaj rýchla a jednoduchá. Ak si aplikáciu obľúbite a chceli by ste si stiahnuť ďalšie témy a podporiť tak vývojárov, môžete si zakúpiť jednotlivé balíčky tém podľa kategórie. Za každých 20 tém zaplatíte 0,89 €, čo rozhodne nie je veľa. Aj medzi témami zadarmo ale nájdete zaujímavé obrázky, ktoré vystihujú rôzne situácie a vďaka ktorým dokážete jednoducho potešiť svojich blízkych. Aplikácia je v základnej verzii zadarmo a stiahnuť si ju môžete aj pomocou nášho widgetu nižšie.

Verzia: 1.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5
Aktuálna cena: Zdarma
10.11.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+