MojAndroid

Mobilné zariadenia od spoločnosti Samsung sú vybavené množstvom vlastných aplikácií z dielne výrobcu, ktoré ponúkajú dodatočnú funkcionalitu pre používateľov. Ako to býva zvykom, niektoré z nich možno nikdy neotvoríte, no iné zas používate na dennej báze. Jedna z interesantnejších aplikácií je plávajúci panel nástrojov, ktorý sa zobrazoval na obrazovke neustále a ponúkal prístup k vybraným aplikáciám. Táto aplikácia bola však špecifická len pre model Samsung Galaxy S5, pričom nezískal ju ani Galaxy Note 4. V obchode Google Play sa však objavila šikovná náhrada s názvom ToolBox – Floating Window App, ktorá túto funkciu prináša do všetkých Android zariadení s verziou 4.0 a vyššou.

Aplikácia po aktivácií umiestní na obrazovke zariadení plávajúce, polopriehľadné tlačidlo, ktoré ukrýva vopred vybrané aplikácie používateľom. Stlačením tlačidla sa vysunú ikony aplikácií, takže k vaše obľúbené tituly budete mať vždy po ruke. Aplikácia dokonca ponúka rôzne možnosti a nastavenia, čím vo svojej podstate prekonáva riešenie od Samsungu.

image image image (1)

Aplikácia prináša zaujímavú možnosť otvárania často používaných aplikácií a určite padne vhod fanúšikom podobných modifikácií. Osobne mi však plávajúce tlačidlo na obrazovke vadilo a zavadzalo pri práci so zariadením. Appka ToolBox – Floating Window App však je dostupná úplne zadarmo v obchode Google Play, takže si ju môžete vyskúšať na vlastnej koži.

Verzia: 1.2.6.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.6.2
Aktuálna cena: Zdarma

25.2.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+