MojAndroid

Ak poviete skratku RSS, tak sa každému v pamäti zjaví aplikácia Feedly. Tá prebrala prvenstvo pred dvomi rokmi po Google Readeri, ktorý bol nútene vypnutý. Dnes sa však v obchode Play nachádza niekoľko alternatív, ktoré stoja za skúsenie. Jednou z nich je nepochybne aj novinka s názvom Palabre. Ide o prehľadnú RSS čítačku vytvorenú autormi titulov Beautiful Widgets a Bright Weather. To je zárukou, že aj Palabre bude výborne spracovanou aplikáciou.

palabre-1 palabre-4 palabre-6

Aplikácia Palabre ponúka ako prvá svojho druhu možnosť priameho prihlásenia sa na odber kanálov cez systém Feedly. Do aplikácie sa zaregistrujete s novým účtom, prípadne sa môžete prihlásiť cez svoje Feedly konto, z ktorého získate ihneď všetky dáta automatickou synchronizáciou. Výhodou aplikácie je jednoduchá grafika s peknými prechodmi a rýchle ovládacie prvky v hornej časti displeja. Tie vám umožnia prepnúť na režim čítania, zväčšiť alebo zmenšiť písmo, či uložiť článok ako obľúbený. Aplikácia tiež ponúka svetlú alebo tmavú tému.

Výhodou titulu Palabre je aj prehľadná domáca obrazovka či menu pre prihlásenie sa na odber nového kanálu, ktoré je rozdelené do kategórií. Aplikácia je dostupná v obchode Play úplne bezplatne, no nachádzajú sa v nej reklamy. Tie odstránite zakúpením plnej verzie, ktorá vás vyjde na približne $2,50.

Verzia: 3.2.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.2.2
Aktuálna cena: Zdarma

25.2.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+