MojAndroid

Minimalistických aplikácií sa v Obchode Google Play objavuje v posledných mesiacoch čoraz viac. Ich intuitívne ovládanie, jednoduchý dizajn a pritom zachovaná skvelá funkcionalita pritom zaujala už tisíce aktívnych používateľov inteligentných zariadení, a tak sa nemožno čudovať, že vývojári sa čoraz viac zameriavajú práve na túto kategóriu “appiek”. Čo by ste ale povedali na minimalistický widget vo forme hodín?


47 46

Minimal Clock, ako ich vývojári nazvali, ponúkajú okrem zobrazenia času aj veľa ďalších možností. V bezplatnej verzii si totiž môžete nastaviť tiež zobrazenie dňa, dátumu, stavu batérie a podobne. Nechýba tu možnosť prispôsobenia veľkosti widgetu podľa vašich predstáv, či nastavovanie jeho farieb. Zmeniť si tu pritom môžete nie len orámovanie widgetu z oboch strán, ale tiež farbu textu, či pozadia za zobrazovanými údajmi. Hodiny si tak možno z transparentných rýchlo prispôsobiť k pracovnej ploche. Z ďalších možných nastavení stojí za reč tiež nastavenie 12/24 hodinového časového formátu, či hrúbky a veľkosti textu.

44 45

Veľkou výhodou aplikácie oproti jej konkurentom môže byť fakt, že za ňu nezaplatíte ani cent. A to nie len pri sťahovaní, ale ani pri jej následnom upravovaní.

Verzia: 1.8.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.8.3
Aktuálna cena: Zdarma

30.3.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+