MojAndroid

Kajšmentke, Dávid, Banán… Určite mnohým z vás nie je potrebné predstavovať tieto legendy slovenského internetu. Mnohé z nich si získali tisíce fanúšikov na celom Slovensku prakticky zo dňa na deň. Ich slávne výroky sú pritom také populárne, že ich môžete počuť aj z úst svojich priateľov či jednoducho na ulici. Za posledné roky sa pritom na internete objavilo množstvo zaujímavých osobností, ktorých výroky sa šírili najmä vďaka sociálnym sietiam. Teraz sa vďaka aplikácií Legendy dostali aj do našich smartfónov a tabletov.

Ako môžete tušiť, aplikácia Legendy je miestom, kde nájdete všetky výroky známych legiend slovenského internetu. Aplikácia ponúka jednoduché prostredie so základnými ovládacími prvkami. Ihneď po spustení sa zobrazí zoznam legiend spolu s krátkym popisom obsahujúcim najznámejšie výroky. Po kliknutí na konkrétnu osobnosť sa objavia ďalšie informácie, ako aj slovný opis legendy pre tých, ktorí nevedia, aký majú tieto hlášky pôvod.

legendy-3 legendy-4 legendy-5

V aplikácií nájdete zvukové nahrávky jednotlivých hlášok a vo väčšine prípadov aj YouTube video. V okne s informáciami o konkrétnej legende sa nachádza aj odkaz na príslušnú fanúšikovskú stránku na Facebooku, takže aj takto môžete vyjadriť podporu svojim internetovým obľúbencom. V čase písania tohto článku je v aplikácií dostupných 13 legiend, no o zvýšenie tohto počtu sa môžete postarať aj vy. Stačí, keď v menu zvolíte možnosť Pridať legendu a vývojárom napíšete mail s návrhom pre pridanie ďalšej svojráznej osobnosti. Aplikácia je v obchode Play úplne zadarmo a stiahnuť si ju môžete aj pomocou nášho widgetu.

legendy-1 legendy-2

Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma
10.9.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+