MojAndroid

Ak patríte medzi fanúšikov obľúbenej hernej série Fallout, zrejme viete, čo je to Pip-Boy. Tento digitálny asistent vás sprevádza celou hrou a mnohí fanúšikovia dlho túžili po tom, aby ho mohli používať aj v reálnom živote. Táto predstava sa teraz aspoň sčasti stáva realitou, a to vďaka mobilnej aplikácii Fallout Pip-Boy.

pipboy-1

Tá je už teraz dostupná pre dve najväčšie platformy Android a iOS a čoskoro by mala byť dostupná aj pre Windows Phone. Aplikácia vám umožňuje manipulovať s digitálnym asistentom v hre Fallout 4 na Xbox One, PlayStation 4 či na vašom PC a to aj vtedy, ak hru nemáte práve spustenú. Môžete kontrolovať svoj inventár, štatistiky, mapu, vysielačku a ďalšie funkcie, ktoré Pip-Boy v hre spĺňa. Okrem toho si môžete zahrať aj všetky mini-hry, ktoré nájdete v zariadení Pip-Boy priamo v hre.

pipboy-2

Takto jednoducho môžete prežívať hru Fallout 4 aj v prípade, že nie ste práve pri svojej konzole či počítači. Ide určite o skvelý doplnok pre všetkých fanúšikov novej hry, o čom svedčí aj fantastické hodnotenie 4,9/5 v obchode Play.

Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: engadget

5.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+