MojAndroid

Naše smartfóny a tablety sú výkonné nástroje, pomocou ktorých je možné zvládnuť množstvo práce. Zároveň sú ale často preplnené rôznymi aplikáciami, ktoré nám vo vykonávaní práce bránia. Či už ide o sociálne siete, hry, alebo podobné aplikácie zabíjajúce čas, nie vždy sa nám podarí odolať lákavým nástrahám smartfónov. Ak sa ale skutočne chceme sústrediť na prácu a netrpieť pokušením lákavých aplikácií, k dispozícii je jednoduché riešenie.

Tým je aplikácia ClearLock. Ide o veľmi jednoduchý nástroj s jasným cieľom – zvýšiť vašu produktivitu zakázaním rušivých aplikácií. Vy sami si pritom môžete zvoliť, ktoré aplikácie chcete zablokovať a na ako dlho. Takto jednoducho môžete ráno po príchode do práce zablokovať všetky aplikácie, ktoré by vás počas dňa mohli vyrušovať a znovu sa k nim dostanete napríklad až cez obedovú prestávku. Problémom totiž je, že rušivé aplikácie nás nelákajú iba vtedy, keď robíme niečo dôležité na smartfóne, ale aj vtedy, keď máme telefón jednoducho položený na stole a pracujeme s počítačom.

clear-lock-1 clear-lock-2 clear-lock-3

Vďaka aplikácii ClearLock je takto možné zabrániť rušivým aplikáciám počas dňa. Ak už spustíte ich blokovanie pomocou aplikácie ClearLock, jedinou cestou k zrušeniu blokovania je reštart celého zariadenia. Ak teda skutočne nie je mimoriadne dôležité spustiť si niektorú z blokovaných aplikácií, zrejme si tento krok dvakrát rozmyslíte. Aplikácia ponúka veľmi jednoduché prostredie v štýle Material dizajnu a v obchode Play je dostupná zadarmo bez akýchkoľvek nákupov v aplikácii.

Verzia: 2.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.2
Aktuálna cena: Zdarma

2.9.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+