MojAndroid

Biblia pre deti od vývojára LifeChurch.tv je ďalším prírastkom do rodiny aplikácií Youversion, ktorá zahŕňa aj klasickú bibliu so slovenským ekumenickým prekladom. Ak máte malé deti, ktoré by ste chceli už od útleho veku vychovávať vo viere, tak potom je práve biblia určená pre  tých najmenších, vhodným vzdelávacím nástrojom.

biblia pre deti_2 biblia pre deti_3

Deti budú veľké príbehy z Biblie skúmať prostredníctvom rôznych dobrodružstiev a interaktívnych objektov. Navyše, celá aplikácia je popretkávaná animáciami a pútavými zvukmi, ktoré sú pre zaujatie detskej mysle veľmi dôležité. Biblia pre deti sa v tomto prípade skladá z niekoľkých veľkých a dobre známych príbehov zo starého, ale najmä nového zákona. Pre deti je pripravené objavovanie stvorenia sveta, ako aj prvého hriechu Evy a Adama. Pokračovať budú skúmaním narodenia Ježiška v jasliach, ale aj zázračného uzdravenia málomocného, ktorého spustili k Ježišovi cez strechu. Príbehy Biblie pre deti sú zakončené jeho ukrižovaním na Golgote a vzkriesením. Ďalšie príbehy majú v blízkej budúcnosti pribúdať.

Screenshot_2013-11-29-11-03-30 Screenshot_2013-11-29-10-47-52

V aplikácii budú deti zbierať tiež rôzne ocenenia a predmety, ako prilbu spasenia, štít viery alebo opasok pravdy. Dokonca sú pre nich pripravené aj kontrolné otázky, ktoré preveria nadobudnuté vedomosti. Počas hrania je možné  hudbu v pozadí, ako aj ostatné zvuky vypnúť alebo znova zapnúť. Príbehy sú na displeji zobrazené nielen pomocou obrázkov a animácií, ale aj vo forme textu, ktorý je aj nahovorený. Źiaľ, zatiaľ len v anglickom jazyku.

biblia pre deti

Nová Biblia pre deti je skvelým spôsobom, ako prispieť vo výchove vašich detí a vo viere v učenie katolíckej cirkvi. Je interaktívna a pre detského používateľa nepochybne aj pútavá. Vďaka kreslenej grafike a rôznym animáciám sa hodí aj pre tých najmenších. Jedinou nevýhodou môže byť absencia slovenčiny, inak toto spracovanie Biblie pre deti môžem len odporúčiť.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

1.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+