MojAndroid

Najznámejší slovenský hudobný festival si pre svojich priaznivcov aj tento rok pripravil sprievodnú mobilnú aplikáciu s názvom Bažant Pohoda 2015 od Orangeu. Ide o praktického sprievodcu festivalom, v ktorom nájdete všetky možné informácie o tomto festivale a jeho sprievodných akciách. Nakoľko ide o aplikáciu slovenského operátora Orange, nájdete v nej najmä sprievodné akcie, ktoré operátor ponúka vo svojej Orange zóne. Okrem toho ale aplikácia ponúka ďalšie praktické funkcie.

Zo všetkých funkcií spomenieme najmä možnosť zobrazenia programu na všetkých pódiách, mapu s dôležitými bodmi v areáli, všeobecné informácie, ktoré počas festivalu potrebujete vedieť či počasie, ktoré je pri akciách pod holým nebom veľmi dôležitým. Chválime aj pekný dizajn aplikácie, ktorá je prehľadná a ľahko ovládateľná. Ak sa chystáte na Pohodu, určite si ju nainštalujte do mobilu či tabletu. Zíde sa vám.

Verzia: 2017.02
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2017.02
Aktuálna cena: Zdarma

8.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+