MojAndroid

Ak máte na svojom Android zariadení najnovší Android 5.0, tak ste už určite zistili, že notifikačná lišta zobrazuje po dvoch stiahnutiach aj percento nabitia batérie. Ak ale patríte medzi tých, ktorí svoju batériu neustále kontrolujú (ako ja), tak je toto riešenie nepraktické. Vhod vám môže prísť aplikácia s názvom Battery Percent Enabler, ktorá ukáže stav vašej batérie a nepotrebuje na to root.

percent-enable-2-252x420

Jediným problémom tejto aplikácie je biela farba, ktorá zobrazuje percentá. Nakoľko je aj ukazovateľ batérie biely, percentá uvidíte až pri batérii, ktorá je dostatočne vybitá. Osobne mi to ale až tak neprekáža, nakoľko ma úroveň batérie zaujíma najmä pri nižších hodnotách. Autor farbu textu nejde meniť, nakoľko je vraj implementovaná hlboko v SystemUI.apk a jej zmena nie je vôbec jednoduchá. Aplikácia Battery Percent Enabler je v obchode Play dostupná bezplatne, stiahnuť si ju môžete pomocou odkazu nižšie.

Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidComminuty

3.1.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+