MojAndroid

V obchode Play sa v poslednej dobe začali objavovať desiatky aplikácií, ktoré ponúkajú vo svojej databáze množstvo dizajnov tapiet a pozadí pre domovskú obrazovku na vašom Android zariadení. Hoci možnosť vybrať si tú najlepšiu aplikáciu je skvelá, problémom začína byť veľké množstvo dostupných titulov, ktoré nie je možné donekonečna skúšať. Ak ale ešte máte chuť skúsiť aspoň jednu ďalšiu aplikáciu s tapetami, možno vás zaujme titul Backdrops.

Ten ponúka stovky rôznych dizajnov, ktoré oživia vaše Android zariadenie. Výhodou aplikácie Backdrops je fakt, že tapety, ktoré tu nájdete, nenájdete v žiadnej inej aplikácii. Všetko sú to exkluzívne obrázky, ktoré nájdete iba v databáze Backdrops. Ak ale sami vo voľnom čase radi tvoríte podobné obrázky, môžete tiež prispieť k rozšíreniu ponuky aplikácie vašimi vlastnými výtvormi a podeliť sa o ne s celou komunitou užívateľov.

backdrops-1 backdrops-2 backdrops-3

Aplikácia Backdrops tiež zaujme pekným spracovaním v štýle Material dizajnu. Väčšina obsahu aplikácie je pritom dostupná zadarmo, no za malý poplatok v aplikácii odomknete prémiové pozadia a získate ďalšie výhody. Jednou z najväčších výhod aplikácie je tiež fakt, že databáza dostupných pozadí sa rozrastá každým dňom, vďaka čomu máte postarané o prísun nových pozadí aj počas používania aplikácie.

Verzia: 3.16
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.16
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Community via Reddit

30.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+