MojAndroid

Každý z nás má obľúbeného interpreta alebo kapelu, pri ktorej počúvaní trávi svoje voľné chvíle a nie je na škodu, keď svoju obľúbenú hudbu máte aj vo svojom Android zariadení. Raz za čas si však spomeniete na skladbu, ktorú by ste si radi vypočuli. Vtedy príde vhod aplikácia YouTube Song Downloader. 

ysd

Aplikácia YouTube Song Downloader slúži na sťahovanie skladieb zo známeho serveru YouTube priamo do vášho Android zariadenia. Jej používanie je veľmi jednoduché. Stačí, aby ste si otvorili natívnu aplikáciu YouTube, našli vami hľadanú skladbu a stlačili tlačidlo zdieľať. Potom už len stačí zvoliť aplikáciu YouTube Song Downloader, ktorá do vašej pamäte najprv stiahne celé video a neskôr z neho vytvorí len čistú zvukovú stopu. Tá sa uloží vo vašej pamäti vo formáte .mp4 a kedykoľvek potom si ju môžete prehrať. Rýchle, jednoduché a bezstarostné.

Ak sa vám aplikácia YouTube Song Downloader hodí, stiahnite si ju pomocou nášho odkazu nižšie. Na Google Play je dostupná bezplatne a môžete si ju stiahnuť, ak vaše zariadenie obsahuje Android vo verzii 2.3 a vyššie.

22.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+