MojAndroid

Ak patríte medzi fanúšikov profesionálnej cyklistiky, v týchto dňoch zrejme prežívate najkrajšie obdobie roka. V plnom prúde je totiž najväčšia cyklistická udalosť Tour de France a organizátori mysleli aj na majiteľov smartfónov a tabletov.

Aplikácia Tour de France 2014 je ideálnym sprievodcom pre tohtoročné preteky. Ponúka detailné prehľady o výsledkoch, no najzaujímavejšou funkciou aplikácie je živé sledovanie priebehu jednotlivých etáp. Vďaka tomu budete môcť Tour sledovať kdekoľvek sa nachádzate a potrebovať k tomu budete iba smartfón alebo tablet. Priamo počas pretekov môžete sledovať naživo GPS polohu jednotlivých jazdcov. V prehľadnom prostredí aplikácie potom ľahko nájdete všetky informácie, ktoré potrebujete. Môžete si prezrieť dopodrobna zobrazené trate jednotlivých etáp, pričom zobraziť si ich môžete na mape alebo v podobe schémy, ktorá okrem dĺžky etapy vykreslí aj jednotlivé prevýšenia či prémie.

tour-de-france1 tour-de-france2 tour-de-france3

Pri jednotlivých etapách máte možnosť prezrieť si rôzne informácie o miestach, cez ktoré etapa vedie. Po skončení každej etapy sú k dispozícii rôzne správy, rozhovory a aj videá s priebehom, pričom aplikácia je oproti predošlým ročníkom optimalizovaná o poznanie lepšie. Jednotlivé informácie sa načítavajú veľmi rýchlo, videá sú prehrávané plynulo a aj zložitejšie obrazovky s mapami či obrázkami sa načítavajú bez problémov. Jediné zaváhanie sme zbadali pri načítaní celkového poradia jazdcov, ktoré sa nie vždy zobrazí tak rýchlo, ako by sme si predstavovali. Okrem toho je ale aplikácia oveľa vyladenejšia, ako jej predchádzajúce verzie. Poskytuje aj upozornenia s výsledkami po skončení každej etapy, takže môžete byť informovaní aj v prípade, že nemáte na sledovanie pretekov čas.

tour-de-france5 tour-de-france4

Aplikácie je v obchode Play zadarmo a je optimalizovaná pre smartfóny, ale aj pre tablety s menšou aj väčšou obrazovkou. Vďaka tomu si ju budete môcť užiť na akomkoľvek zariadení a stiahnuť si ju môžete aj pomocou nášho widgetu nižšie.

Verzia: 6.0.11
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.0.11
Aktuálna cena: Zdarma

9.7.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+