MojAndroid

Spoločnosť Sony zverejnila novú aplikáciu PlayStation Messages, ktorá poteší všetkých majiteľov nových konzol PlayStation, ktorí komunikujú s priateľmi a vytvárajú si pri hraní komunity. Aplikácia vyrieši problematické písanie správ na konzole a umožní oveľa jednoduchšiu a rýchlejšiu komunikáciu medzi hráčmi.

playstation-1 playstation-2 playstation-3

Aplikácia je teraz dostupná na zariadeniach so systémom Android a iOS, takže ju môže využívať drvivá väčšina všetkých užívateľov. Umožní vám získať prehľad o tom, ktorí z vašich priateľov sú aktuálne online a hrajú hry. Vďaka aplikácii si tiež môžete vytvárať skupinové chaty a dokonca môžete odosielať aj nálepky podobne, ako v iných populárnych komunikačných službách. Okrem toho bola aktualizovaná aj aplikácia Messages na konzole, kde tiež môžete čerpať výhody nových funkcií a krajšie spracovaného prostredia.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: The Verge

9.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+