MojAndroid

Správy z celého sveta sa už dlho nešíria len v papierovej a televíznej forme. Svet ovládol internet, ktorý sa samozrejme dostal aj do inteligentných zariadení, akými sú aj smartfóny a tablety s operačným systémom Android. Namiesto prehliadania internetových stránok si však majitelia týchto zariadení obľúbili skôr RSS – rýchly a jednoduchý spôsob, ako sa dostať ku novinkám do pár sekúnd. Na čítanie RSS správ existuje viacero prepracovaných aplikácií, medzi ktoré najnovšie pribudla aplikácia Press. Ide o perfektne spracovanú RSS čítačku, ktorá okrem prepracovaného prostredia prináša aj niekoľko výborných funkcií.

Ak aj vy radi čítate RSS priamo vo vašom Android zariadení, mohla by vás aplikácia Press zaujímať. Okrem toho, že ponúka veľmi prepracované prostredie s dôrazom na detaily a čistotu, v nej nájdete aj intuitívne ovládanie, ktoré vám uľahčí prácu a čítanie správ. Z funkcií musíme spomenúť možnosť editovania viacerých článkov naraz, výbornou funkciou je aj možnosť označenia jedného článku a následne všetkých článkov pod ním za prečítané. Poteší aj možnosť prepínania stránok gestami do strán, či pokročilé možnosti synchronizácie. Viac vám o tejto aplikácii povie nasledujúce video.

Medzi ďalšie funkcie môžme zaradiť aj podporu čítania článkov v offline režime, možnosť približovania obrázkov, zmena fontu a veľkosti písma, zdieľanie obrázkov na sociálne siete a možnosť otvorenia článkov v internetových prehliadačoch. Za spomenutie určite stojí aj fakt, že v tejto aplikácii nenájdete ani jednu otravnú reklamu, za čo majú u nás autori veľké plus.

    

Aplikácia Press na nás spravila veľmi dobrý dojem. RSS čítačky rôzneho typu používame pravidelne v redakcii na všetkých našich zariadeniach, aby sme mali vždy ten najčerstvejší prísun noviniek. Ak ste tento druh správ ešte nevyužívali, rozhodne vám to odporúčame vyskúšať. Napríklad pomocou aplikácie Press, ktorá rozhodne stojí za to. Zakúpiť si ju môžete pomocou nášho widgetu nižšie, jej cena je momentálne stanovená na 1,50€, čo je prijateľné za aplikáciu tejto kvality s funkciami, ktoré ponúka. Príjemné čítanie :-)

31.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+