MojAndroid

Aplikácia AIDE – Android Java IDE patrí k aplikáciám, ktorým sa potešia najmä vývojári aplikácii pre platformu Android. Aplikácia umožňuje napísanie kódu pre aplikácie a používateľ tak môže vytvárať vo svojom telefóne nové aplikácie takmer kdekoľvek, kde sa momentálne nachádza.

Aj keď verzia zadarmo poskytuje dostatok možností, ako vytvoriť kód pre aplikáciu, na plnohodnotné využitie a používanie je potrebné zakúpiť si prémiový kód. Ten je teraz až so 75 %-nou zľavou z pôvodnej ceny 9,99 € a vývojársky tím appfour GmbH ho teraz predáva za 2,49 €.

Ak chcete získať aplikáciu za akciovú cenu a podieľať sa na rozširovaní portfólia aplikácií pre Android zariadenia v Google Play Store, je potrebné si nainštalovať aplikáciu v základnej verzii zadarmo a následne si aktivovať prémiový kód aplikácie AIDE – Android Java IDE, AIDE Premium Key.

Verzia: 3.2.171025
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.2.171025
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 14,99 €
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 14,99 €

Zdroj, foto: Google Play Store, AppSales

21.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+