MojAndroid

Money ManagerAndroid aplikácia Money Manager je výborný nástroj pre ľudí, ktorí chcú mať svoje financie pod kontrolou. S príchodom svetovej krízy sú ľudia oveľa opatrnejší so svojimi osobnými financiami a starostlivo sledujú svoje výdaje. Niekedy aj vy máte určite ten pocit, že neviete kde sa vaše peniaze strácajú. Na získanie lepšieho prehľadu o stave financií môže poslúžiť spomínaná aplikácia.

Aplikácia si kladie za cieľ sledovanie tokov vašich financií v dvoch základných oblastiach: príjem a výdaj. Na začiatku si nastavíte menu, v našom prípade EURO :), s ktorou chcete pracovať. Pomocou aplikácie si môžete určiť a zaznačiť, koľko peňazí dostane na účet, ktorá odráža medze vašej hotovosti. Múžete si dokonca zvoliť aj oblasť, odkiaľ pochádza zdroj financií (váš príjem, od rodičov, dedka a podobne) z predvoleného zoznamu. Samozrejme, kategórie je možné dopľňať.

Money ManagerV ďalšej fáze je organizácia vašich nákladov, ktoré je tiež možné radiť do rôznych kategórií. Napríklad náklady na dopravu, benzín, jedlo, zábavu a podobne.

Money Manager

Po pravidelnom zaznačovaní si osobných výdavkov a príjmov máte k dispozícii prehľad vašich osobných financií, ktorý zobrazuje všetky prichádzajúce a odchádzajúce transakcie.

Money Manager

Aplikácia Money Manager dokonca umožňuje zobraziť graf, ktorý vám zobrazuje mesačné cash-flow. Všetky tieto dáta môžete potom uložiť na SD kartu vo formáte CSV a upraviť si ich na počítači, prípadne vytlačiť a pridať do svojho účtovníctva.

Aplikácia ponúka možnosť vložiť si widget priamo na plochu.

Developer: swordiapps

Cena: Zadarmo

Veľkosť: 350 KB

Download: cez Android Market vyhľadaním “Money Manager” alebo cez QR kód:

QR Money Manager

29.6.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+