MojAndroid

Webový portál Giphy.com pozná asi každý nadšenec, ktorý častokrát vyhľadáva animované GIF súbory. Nedávno sa ako neoficiálna aplikácia objavila aj na Androide, ale len ako súčasť chatovacej aplikácie Facebook Messenger. Vývojári však dnes do obchodu Play uvolnili novú verziu, ktorá funguje ako samostatná aplikácia. Tá umožňuje prehľadné vyhľadávanie gifov, ako aj ich zdieľanie na sociálnych sieťach, prípadne e-mailom alebo iným vám dostupným spôsobom.

Aplikácia ponúka po aktualizácii rozdelenie GIF súborov podľa viacerých kategórií, medzi ktorými sa prepínate posunom prsta po obrazovke. Na jednotlivých kartách nájdete napríklad animácie znázorňujúce rôzne reakcie, emócie, meme a podobne. K dispozícii máte celú databázu gifov, ktoré by ste našli aj na webe. Samozrejmosťou je aj podpora vyhľadávania. To všetko zadarmo v novej aplikácii, ktorú stiahnete zadarmo z obchodu Play.

Verzia: 2.7.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.7.6
Aktuálna cena: Zdarma

21.4.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+