MojAndroid

Spoločnosť Asus prináša vo svojich zariadeniach – tabletoch, niekoľko zaujímavých aplikácií, ktoré môžu byť používateľom prospešné pri práci. Jednou takou aplikáciou je aj Asus Supernote, ktorá prináša zaujímavé prostredie a funkcie. Vďaka Asus Supernote môžete vytvárať poznámky s textom, grafikou, ale aj pomocou kresby, ktorú zadávate na obrazovke svojho zariadenia.

Vďaka členovi XDA fóra jujuburi si teraz môžeme všetci, ktorí máme na svojich zariadeniach Android 4.0 Ice Cream Sandwich a vyšší vychutnávať vytváranie poznámok pomocou aplikácie Asus Supernote.

Aplikáciu sme vyskúšali aj my, no len na HTC One X+. Ak si aplikáciu nainštalujete na tablet, budete mať lepšiu viditeľnosť jednotlivých znakov. Pre plynulú prácu s aplikáciou Asus Supernote je dobré mať na svojom zariadení rozlíšenie 1280 x 720.

Na veľkej obrazovke s vysokým rozlíšením tabletov alebo smartfónov by mala aplikácia fungovať bez problémov, tie sa môžu vyskytnúť s plynulosťou len pri tabletoch a smartfónoch s nižším rozlíšením obrazovky.

Aplikáciu Asus Supernote si môžete stiahnuť NA TOMTO LINKU.

 

Zdroj, foto: XDA Dev, XDA forum, MôjAndroid.sk

8.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+