MojAndroid

Ak aj vy patríte do skupiny Android fanúšikov, ktorí si radi upravujú svoje domáce obrazovky podľa vlastného vkusu, čítate ten správny článok. Ak vám chýba na jednej z vašich domácich obrazoviek malý widget, ktorý ponúka peknú, hravú animáciu a dokonca vám aj ukazuje dôležitú informáciu, mali by ste si zakúpiť Animated Battery Widget. Ten je nielen pekný, ale aj užitočný, nakoľko budete vždy vedieť, koľko percent batérie vám ostáva.

Animated Battery Widget vám za cenu 79 centov ponúka niekoľko typov animovaných widgetov, ktoré obsahujú aj informáciu o vašej zostávajúcej batérii. Ide o widgety s veľkosťou 1×1 a 2×1, takže sa nemusíte báť, že by vám spotrebovali veľké množstvo energie. Na svoje Android zariadenie si tieto widgety môžete zakúpiť pomocou nášho Google Play widgetu nižšie. Pripravte si už spomínaných 79 centov a zariadenie s OS Android 2.1 a vyššie.

  

– ODKAZ NA VIDEO – 

2.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+