MojAndroid

Rovio pripravuje pre Angry Birds fanúšikov ďalšie “vtáčie” dobrodrúžstvo, ktoré sa bude tentokrát odohrávať priamo vo vesmíre, Angry Birds Space. Informovali sme o tom aj v nedávnom článku Angry Birds Space oficiálne vyjde 8. marca 2012. Dnes bola teda nová hra oficiálne predstavená a to na veľmi nezvyčajnom mieste, vo vesmíre.

Ako bude fungovať fyzika objektov v nových Angry Birds Space nám na videu vysvetlil niekto naozaj skúsený, astronaut NASA, Don Pettit. Potreboval k tomu samozrejme plyšáka Angry Birds, prasa vyrobené z balónu a naťahovaciu gumu – ako do vesmíru prepašoval vajíčka nikto nevie. Ešte pripomenieme, že toto všetko sa odohráva v beztiažovom prostredí priamo na palube medzinárodnej vesmírnej stanice ISS.  Na konci videa (konkrétne od tretej minúty) môžete vidieť aj niekoľko záberov priamo z hry. Objekty, ako aj vystreľovaní vtáci budú v Angry Birds Space v blízkosti planét ovplyvňovaní ich gravitáciou zatiaľ čo vo voľnom priestranstve bude ich trajektória priamka. Tu je spomínané video:

8.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+