MojAndroid

Tak ako sme avízovali už v niekoľkých predchádzajúcich článkoch, dnes Rovio konečne vydal svojich nových nahnevaných vtákov. Angry Birds Space prinášajú 60 nových levelov, ktoré sú situované na nezvyčajnom mieste, vo vesmíre. Môžete sa tak tešiť na nové fyzikálne princípy hry v beztiažovom stave, ktoré túto hru opäť posunú na vyššiu úroveň zábavy. Nieže by boli predchádzajúce časti Angry Birds menej zábavné, nový Angry Birds Space však prinášajú niečo úplne nové. Pri ostreľovaní vesmírnych prasat budete môcť napríklad využívať aj výhody gravitácie planét, ktorá vám pomôže zasiahnuť cieľ mimo priamej viditeľnosti.

Okrem nových úrovní na vás čaká aj šesť nových vtákov so superschopnosťami, skryté bonusové levely a pekná grafika. Hru Angry Birds Space zadarmo stiahnete z Google Play Store.

Angry Birds Space
Rovio Mobile Ltd.
Verzia 1.0.0 (22. 3. 2012)
Veľkosť 23 MB
1.6+

Zadarmo
22.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+