MojAndroid

Tvorca obľúbenej hry Angry Birds Rovio 14. marca oznámil, že pripravovaná verzia ich hry s tematikou Rio bude spočiatku dostupná výhradne na novučičkom Amazon Markete (Amazon Android App Store). Toto je pre Amazon obrovský ťah, nad ktorým viacerí krútili hlavami pri myšlienke ďalšieho obchodu s Android aplikáciami. No na druhej strane ani jeden z nich nemá za sebou takú veľu spoločnosť akou je Amazon.

Ďalšie dobré správy sú, že Amazon bude postupne pridávať aj neplatené verzie pôvodnej verzie Angry Birds a Angry Birds Seasons bez otravných reklám. Tieto budú tiež výhradne v Amazon Markete. Toto vyhlásenie tiež indikuje opustenie stránky Get Jar, na ktorej bola pôvodne prvá verzia hry dostupná, ale nezvládala veľký nápor požiadaviek na stiahnutie.

Neboli spomenuté žiadne konkrétne dátumy, ale ako sme vás už skôr informovali, Angry Birds Rio má výsť v marci 2011. Takže ak pôjde všetko podľa plánu, mohli by sme hru na Amazon Markete vidieť už o pár týždňov.

15.3.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+