MojAndroid

Súčasťou nášho webu je aj špecializované Android fórum, kde môžete klásť vaše otázky a riešiť problémy s vašimi Android zariadeniami s komunitou ľudí, ktorí sa zaujímajú o mobilné technológie ako také. Nie vždy sa ale nájde niekto, kto by vám dokázal pomôcť, a tak sme sa rozhodli, že vám pravidelne budeme pomáhať s riešením vašich problémov. Dnes sme sa rozhodli pomôcť používateľovi s prezývkou romankral.1, ktorému nefunguje mikrofón.

Používateľ romankral.1 sa pýta:

Zdravím všechny majitelé Samsungu note 4

Mám problém od před poslední aktualizace mi při videohovorech, nahrávání videa nebo jen nahrávání zvuku nefunguje mikrofon. Když pak spustím záznam nahraného videa nebo záznam nahraného zvuku tak slyším jen lupání jak gramofonové desky ale zvuk který by tam měl být není. Nevíte někdo co s tím? Díky za rady

Odpoveď od Stano36:

Môžeš mať upchatý otvor mikrofónu alebo pokazený mikrofón. Skús sa pozrieť na mikrofón ktorý je umiestnený na hornej hrane. Ak si myslíš že to spôsobila posledná aktualizácia tak sprav downgrade. Môžeš spraviť aj Factory reset aby si vylúčil softvéru chybu.

Odpoveď od verny94:

Začal bych pátráním v nastavení videa a pak facotry reset. Downgrade je občas loterie s Knoxem..

Nezabudnite! Ak máte nejaký problém s vašim mobilným zariadením, napíšte na www.AndroidForum.sk a my, alebo Android komunita, ktorá naše fórum pravidelne navštevuje, vám pomôže. Pokiaľ ste v mobilných technológiách zbehlí, môžete na našom fóre poradiť iným používateľom. Však viete, ako to býva – ako sa do hory volá, tak sa z nej aj ozýva. Možno aj vy raz budete potrebovať pomoc a nájde sa niekto ochotný, kto vám poradí!

1.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+